Rok szkolny 2018/2019 Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/17 Rok szkolny 2015- 2016 Indywidualne Biegi Przełajowe październik 2011r. Rok szkolny 2008/2009 Tenis Stołowy I półroczu roku 2007/2008

Rok szkolny 2015- 2016

Ustrzyki Dolne  28.04.2016r

Gminny Konkurs Matematyczny

7 czerwca sześcioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Gminnym Konkursie Matematycznym 2016, który jest organizowany od około 10 lat w Wesołej. Konkurs jest przeprowadzany wśród uczniów klas IV, V, i VI szkół Gminy Nozdrzec. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Mirosław Skrabala, Kinga Fil, Wiktoria Owsiana, Martyna Potoczna, Sami Attou, Hubert Wojdanowski. Uczniowie odnieśli duży sukces rozwiązując zadania tekstowe (10 zamkniętych i 5 otwartych), zajmując następujące miejsca:

I miejsce – Mirek Skrabala wśród uczniów klas 6

I miejsce – Kinga Fil wśród uczniów klas 5

II miejsce. –Martyna Potoczna wśród uczniów klas 5

III miejsce – Wiktoria Owsiana wśród uczniów klas 5

Sami Attou i Hubert Wojdanowski zajęli równorzędnie V miejsce wśród uczniów klas 4.

Gratulujemy uczniom i życzymy kolejnych sukcesów w następnych latach.smiley

Powiatowe Zawody W Mini Piłkę Siatkową

W dniu 15.03.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Izdebkach odbyły się powiatowe zawody,  w mini piłkę siatkową chłopców. Nasz zespół w składzie: Dominik Tucki, Dawid Rzepka, Grzegorz Wojdanowski, Mirosław Skrabala, Łukasz Skrabala, Bartłomiej Pecka, Marcin Skrabala, Jakub Data, Kacper Szerszeń, Dawid Owsiany i Karol Jeleń zajął II miejsce pokonując SP Domaradz, SP Orzechówkę, SP Niebocko, ulegając po zaciętej walce SP Przysietnica.

Oto końcowa klasyfikacja:

1. SP Przysietnica

2. SP Izdebki

3. SP Domaradz

4. SP Jasienica Rosielna

5. SP Niebocko

Dzień później tj. 16.03.2016 r. również w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe, w mini piłce siatkowej dziewcząt. Uczestniczyło w nich pięć szkół: SP Blizne, SP Dydnia, SP Przysietnica, SP Trześniów, SP 2 Izdebki. Zawody przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce, awansując do zawodów rejonowych.

Końcowa klasyfikacja:

1. SP 2 Izdebki

2. SP Przysietnica

3. SP Dydnia

4. SP Blizne

5. SP Trześniów

Nasz zespół wystąpił w następującym składzie: Klaudia Cieśla, Angelika Tucka, Zuzanna Szczepek, Karina Job, Martyna Potoczna, Monika Matyjek, Justyna Dziuban, Wiktoria Owsiana, Kinga Skrabala, Kinga Fil.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach rejonowych.

• Szkoła Podstawowa nr 2 w Izdebkach
    36-203 IZDEBKI 282